Mini Güneş Enerji Seti Fiyatları


İzmir Güvenlik Kamerası

Mini güneş enerji seti (Güneş Paneli); hazır paketlerden biri olan küçük ve orta ölçekli güneş enerji sistemleri ile ihtiyacınıza göre seçimler yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre gerekli hesaplamaları yapılan mini güneş enerji paketlerinde sizlerin de montaj yapabilmesi için kablo ve bağlantı hazırlıkları da yapılarak kullanıma uygun hale getirilmiştir.

Mini güneş enerji seti nerelerde kullanılır ?

Özellikle hobi bahçelerinde, karavanlarda, piknikte, kampta veya bağ evlerinde çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Öncelikli olarak mini güneş enerji setinin özelliklerine göre buzdolabı, televizyon, telefon ve şarj aleti veya bunun yanı sıra az enerji çeken elektrikli ev aletlerini çalıştırabilirsiniz.

10 Watt Mini Güneş Paneli Seti :

Genel olarak kampçıların ve doğa severlerin tercih etmiş olduğu bir settir. Lambalı ve ya lambasız bir şekilde satışı yapılmaktadır. 10 watt güneş enerji seti içersin de 7 amper kuru akü ve 10 amper şarj için regülatör bulunmaktadır. Tabi bunun yanında sistemi oluşturacak bakır kablo ve bağlantı ekipmanları mevcuttur. Bu mini solar güneş paneli seti ile telefonunuzu şarj edebilir veya led ampulleri yakabilirsiniz.

20 Watt Mini Güneş Paneli Seti :

20 watt mini güneş enerji setinin özelliklerinden en önemlisi kolay kurulumu ve taşınabilir olmasıdır. Genellikle hobi bahçelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 20 Watt mini güneş paneli setinde 22 watt gücünde güneş paneli ve bunun yanında 12 amper kuru akü yer almaktadır.  Aynı şekilde kablo ve güneş paneli bağlantıları için gerekli ekipmanlar yer almaktadır.

240 watt hazır güneş enerji seti, 300 watt, 480 watt, 800 watt, 1200 watt hazır güneş paneli setlerimiz de mevcuttur. Bu setlerimiz ile sizlerde elektrik şebekesi bulunmayan karavan, bağ evi, yaylanızda veya hobi bahçenizde gönül rahatlığı ile elektrikli ev aletlerinizi kullanabileceksiniz.